Titles you rated
NEW OLD BOYRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 3.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 3.0
AemaRated ★ 2.5
S LineRated ★ 2.0
TriggerRated ★ 2.0
Low LifeRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Our MovieRated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Nine PuzzleRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
NewtopiaRated ★ 2.5
Hot SpotRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0