Series
Ratings
27
The Great Escape Season 1Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 3.5
Save MeRated ★ 3.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 3.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0
Delicious GuysRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 3.0
One PieceRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5