Titles you rated
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0