Titles you rated
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
One DayRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 2.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5