Series
Ratings
244
AdolescenceRated ★ 4.0
Love GenerationRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
My MisterRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Family PlanRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0