Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.0
Black Rabbit, White RabbitRated ★ 1.5
Her Will Be DoneRated ★ 1.0
Two ProsecutorsRated ★ 3.0
The Wizard of the KremlinRated ★ 3.0- TIGERRated ★ 1.5
No Beast. So FierceRated ★ 0.5
God Will Not HelpRated ★ 1.0
Total EclipseRated ★ 2.0
RevelationRated ★ 0.5
Deliver Us From EvilRated ★ 1.0
EscapeRated ★ 1.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.5
Small Things Like TheseRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Sausage PartyRated ★ 0.5
Gloomy SundayRated ★ 4.5