Titles you rated
Mary Shelley's FrankensteinRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
EncantoRated ★ 2.5
ElioRated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
BlackfishRated ★ 2.5
The Last Dolphin KingRated ★ 2.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5
The Night of the UndeadRated ★ 3.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 3.5
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 1.5
FollowingRated ★ 2.0
BraveRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0