Series
Ratings
173
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
What Comes After LoveRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Monarch: Legacy of Monsters Season 1Rated ★ 3.5
Curtain CallRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 4.0
Lovers of the Red SkyRated ★ 2.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
NavilleraRated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 4.0