Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 4.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0
Hello My TeacherRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 4.0- IslandRated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0