Titles you rated
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 2.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.5
The TowerRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 0.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 2.5
SpellboundRated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.0