Titles you rated
The MartianRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.5
Conduct ZeroRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 4.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.5
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
The CoreRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 3.5