Titles you rated
UnnaturalRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
RatchedRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0- Smile, YouRated ★ 3.0
Thank YouRated ★ 4.5
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Queen InsooRated ★ 3.5