Movies
Ratings
202
A Melody to RememberRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0