Movies
Ratings
135
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
April StoryRated ★ 4.0
DittoRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.5
Hear MeRated ★ 4.5
SpeedRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
...ingRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 4.0