Series
Ratings
83
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 4.5
Diary of a ProsecutorRated ★ 4.0- Hello Jadoo SP: Jadoo's DiaryRated ★ 5.0
- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 5.0
Snow White with the Red HairRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
Mrs. CopRated ★ 5.0
Hello My TeacherRated ★ 5.0- Hello Jadoo: Jadoo and FriendsRated ★ 5.0
- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 4.5
Blue Exorcist: Kyoto SagaRated ★ 5.0
My Little TelevisionRated ★ 5.0
Blue ExorcistRated ★ 5.0
Kim Je-dong's Talk to You Season 2Rated ★ 5.0
Kim Je-dong's Talk To You Season 1Rated ★ 5.0
My Secret TerriusRated ★ 5.0- DamoRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 4.0- 명탐정 코난 미방송분 2Rated ★ 5.0
Witch's CourtRated ★ 5.0