Titles you rated
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.5
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 3.0
SingRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0