Series
Ratings
22
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
Yuri!!! on IceRated ★ 3.0- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 4.0
- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.5
Cells at Work!Rated ★ 3.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Land of the LustrousRated ★ 3.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.0