Titles you rated
The Bélier FamilyRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 3.0
Wonderful NightmareRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.5
The UnfairRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Salut d’AmourRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.0
Still AliceRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 4.0