Movies
Ratings
60
HellboyRated ★ 2.5
Total RecallRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 2.5
ThorRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
300Rated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0