Titles you rated
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 2.5
TakenRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0