Movies
Ratings
330
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 1.5
The Man Standing NextRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
DefaultRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 2.0
Forbidden DreamRated ★ 1.5
Flying ColorsRated ★ 4.5
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 0.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.0
EternalsRated ★ 0.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 0.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 1.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 4.5