Movies
Ratings
208
The Imitation GameRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 4.5
HulkRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.0
 
The PianistRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 3.5