Movies
Ratings
110
Time RenegadesRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5
Peter PanRated ★ 4.0
Burning BrightRated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
Mr. GoRated ★ 2.5
InsurgentRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.5
Heart Is 2Rated ★ 4.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.5
SocialphobiaRated ★ 2.5
DivergentRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 5.0
GoosebumpsRated ★ 4.5
The CobblerRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 4.5
C'est Si BonRated ★ 4.5