Titles you rated
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Friends Season 9Rated ★ 5.0
Friends Season 8Rated ★ 5.0
Friends Season 7Rated ★ 5.0
Friends Season 6Rated ★ 5.0
Friends Season 5Rated ★ 5.0
Friends Season 4Rated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.5
TorikoRated ★ 3.5
The Prince of TennisRated ★ 3.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0