Movies
Ratings
403
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 3.0
Dolphin TaleRated ★ 3.0
Alex CrossRated ★ 3.0
Flushed AwayRated ★ 3.0
Mulan: Rise of a WarriorRated ★ 2.5
4 Horror Tales - February 29Rated ★ 3.0
Stay AliveRated ★ 2.5
ParaNormanRated ★ 2.0
Child's Play 3Rated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.5
The Bourne UltimatumRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0