Movies
Ratings
43
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Cléo & PaulRated ★ 2.0
Peter RabbitRated ★ 5.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
Go Brother!Rated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Inside meRated ★ 5.0
FamilyhoodRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 5.0
The MimicRated ★ 5.0