Movies
Ratings
377
UsRated ★ 2.0
Captain MarvelRated ★ 4.5
PossessedRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
TauRated ★ 4.0
The DiscoveryRated ★ 3.5
The OrphanageRated ★ 3.5
A Monster CallsRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.0
LoganRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Lights OutRated ★ 3.0
SingRated ★ 3.0