Titles you rated
The Terminal List: Dark WolfRated ★ 3.5
The Terminal ListRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
After the RainRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Masters of the AirRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Legal High SPRated ★ 4.5
All InRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5