Movies
Ratings
945
MaterialistsRated ★ 2.0
American PsychoRated ★ 2.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
Isle of DogsRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
StokerRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 2.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.0