Titles you rated
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
The Lost ChildrenRated ★ 3.5
Penguins of MadagascarRated ★ 3.0
Lover, Stalker, KillerRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Sweet Bobby: My Catfish NightmareRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0