Titles you rated
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 1.5
MulanRated ★ 1.0
LolitaRated ★ 0.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 0.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 0.5
Sausage PartyRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0
Z for ZachariahRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The WrestlerRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 3.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 4.0
Steve JobsRated ★ 3.5