Titles you rated
Ben-HurRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
RushRated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 2.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.0
DivergentRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.5
I Am The KingRated ★ 2.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.0