Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Dirty MoneyRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
After YangRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Fast XRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The FlashRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0