Movies
Ratings
450
3 IdiotsRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 2.5
The MummyRated ★ 1.0
OkjaRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 2.5
AdulterersRated ★ 3.0
Anna KareninaRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 2.5