Titles you rated
Abnormal SummitRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.5
Scarlet HeartRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Pretty Little LiarsRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
Pushing DaisiesRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 3.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 3.5