Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Con AirRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 3.5
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0
Break OutRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
The Karate KidRated ★ 2.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 1.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
RashomonRated ★ 4.5
Pearl HarborRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
AntzRated ★ 3.5
A Few Good MenRated ★ 4.0
Red SorghumRated ★ 3.0