Titles you rated
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0- Marco PoloRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- 다큐프라임 - 기생Rated ★ 3.5
- Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
VikingsRated ★ 4.0
VikingsRated ★ 4.0