Series
Ratings
65
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- DoubtRated ★ 2.5
Study GroupRated ★ 1.5
Hyper KnifeRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.0
UzumakiRated ★ 3.0
Murder MindfullyRated ★ 2.0
Family PlanRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Alice, the Final WeaponRated ★ 3.0
Presumed InnocentRated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.0
High School Mystery ClubRated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.0