Titles you rated
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Primal FearRated ★ 5.0
The Lincoln LawyerRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 1.0
Taken 2Rated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 2.5
JumperRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.5
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0