Titles you rated
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5