Titles you rated
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
DAN DA DANRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Pale MoonRated ★ 2.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 2.5
Zombieverse Season 1Rated ★ 1.5
MovingRated ★ 3.0
CelebrityRated ★ 2.0
Black KnightRated ★ 1.5
SwitchedRated ★ 2.5
18 AgainRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 3.5