Titles you rated
Ice GirlRated ★ 3.0- LoveholicRated ★ 3.0
Bad BoysRated ★ 4.0
Cruel LoveRated ★ 3.0- The Bean Chaff of My LifeRated ★ 3.5
Green RoseRated ★ 3.0
Into the SunRated ★ 3.0
A Man's StoryRated ★ 4.5
Strike LoveRated ★ 2.5
Shining DaysRated ★ 4.0
MidasRated ★ 3.5- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 4.0
A Man Called GodRated ★ 1.0
MagicRated ★ 2.5- Sad Love StoryRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 2.5
Spring DayRated ★ 3.5
Ohlala CoupleRated ★ 2.5- Hello, God!Rated ★ 3.0
One Fine DayRated ★ 3.5