Series
Ratings
13
Another Miss OhRated ★ 4.0
Ordinary LoveRated ★ 5.0- Strawberry Ice CreamRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
SignRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
God's QuizRated ★ 3.5
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.5
Special Affairs Team TENRated ★ 4.5