Movies
Ratings
14
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 2.0
Salut d’AmourRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
The Sheriff In TownRated ★ 2.5
50 First DatesRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0