Series
Ratings
67- TarotRated ★ 3.0
The Hovering BladeRated ★ 3.0
What Did You Eat Yesterday? 2020 SpecialRated ★ 3.5- Knowledge Channel eRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5- New NonstopRated ★ 3.5
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Berserk Season 1Rated ★ 3.5
KyojoRated ★ 3.5
AvalancheRated ★ 3.5
UnframedRated ★ 3.5
HernánRated ★ 4.0
60 Days InRated ★ 4.5
The Handmaid's TaleRated ★ 4.0
The Handmaid's TaleRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
- Toy SoldiersRated ★ 3.5
- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 3.5
The Bad KidsRated ★ 4.0