Titles you rated
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 1.5
ArrivalRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 2.5
The Night OwlRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 2.0
VenomRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0