Titles you rated
Gone Girls: The Long Island Serial KillerRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Kübra Season 1Rated ★ 4.0
Lady VoyeurRated ★ 2.0
Steins;Gate 0Rated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5
First LoveRated ★ 4.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.0
Vampire in the GardenRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0