Movies
Ratings
609
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Days of Being WildRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 2.0
VivariumRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 1.0
Woman of the HourRated ★ 3.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.5
American GangsterRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 1.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 2.5