Titles you rated
 AemaRated ★ 1.5 AemaRated ★ 1.5
 The Boys Season 4Rated ★ 3.5 The Boys Season 4Rated ★ 3.5
 The AcolyteRated ★ 3.5 The AcolyteRated ★ 3.5
 Star Wars: The Bad Batch Season 3Rated ★ 3.0 Star Wars: The Bad Batch Season 3Rated ★ 3.0
 Solar Opposites Season 4Rated ★ 2.5 Solar Opposites Season 4Rated ★ 2.5
 What We Do in the ShadowsRated ★ 3.0 What We Do in the ShadowsRated ★ 3.0
 What We Do in the ShadowsRated ★ 4.0 What We Do in the ShadowsRated ★ 4.0
 Futurama Season 11Rated ★ 4.0 Futurama Season 11Rated ★ 4.0
 Disenchantment Season 5Rated ★ 3.5 Disenchantment Season 5Rated ★ 3.5
 This Is Going to HurtRated ★ 4.0 This Is Going to HurtRated ★ 4.0
 Andor Season 1Rated ★ 4.0 Andor Season 1Rated ★ 4.0
 Arcane Season 1Rated ★ 4.0 Arcane Season 1Rated ★ 4.0
 The Cuphead Show!Rated ★ 3.5 The Cuphead Show!Rated ★ 3.5
 Star Wars: The Bad Batch Season 1Rated ★ 3.0 Star Wars: The Bad Batch Season 1Rated ★ 3.0
 GothamRated ★ 0.5 GothamRated ★ 0.5
 GothamRated ★ 2.0 GothamRated ★ 2.0
 GothamRated ★ 3.0 GothamRated ★ 3.0
 GothamRated ★ 2.0 GothamRated ★ 2.0
 GothamRated ★ 1.5 GothamRated ★ 1.5
 American GodsRated ★ 3.5 American GodsRated ★ 3.5