Movies
Ratings
322
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
FuryRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
21 Jump StreetRated ★ 4.5
Hello BrotherRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 2.5
HostelRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
MontageRated ★ 3.0
ChawRated ★ 2.0